Aberdeenshire AFA

Official website of the Aberdeenshire Amateur Football Association

Rainbow City Taxis Advert

Fixtures for 15th April

1st Touch Football Premier Division

Blackburn v Tarves at Blackburn – G Catto
Cowie Thistle v Woodside at Stonehaven – Gary Thomson
Kincorth v Insch at Kincorth Academy – I Innes
Portlethen United v Cove Thistle at Nicol Park – C Christie
Sportsmans Club v Echt at Findon – C Hudson
Westdyke v University at Lawsondale – D McKenzie

1st Touch Football Division One (North)

Feughside v Glendale at Feughside – David Mitchell
Lads Club Amateurs v Halliburton at Lads Club, Woodside – M Harrow

1st Touch Football Division One (East)

Johnshaven Athletic v Glendale XI at Johnshaven – E Taylor
Kintore v Hazlehead United at Kintore – K Fordyce
Old Aberdonians v Beacon Rangers at Balgownie – Scott McKenzie
Scotstown Rovers v RGU at Hazlehead – D Peers
West End v Nicolls at Hazlehead Academy – I Wright

1st Touch Football Division Two (North)

St Laurence v University Colts at Laurencekirk – I Towe
Torphins v Ferryhill at Kincardine O’Neil – W Smith
Torry United v Stonehaven Athletic at Tullos School – A Lovie
Turriff Thistle v Northern United at Turriff – R Nicolson
University Strollers v Glendale Youth at Balgownie – D Forsyth
Westhill v Dee Amateurs at Westdyke Community Centre – A Murphy

1st Touch Football Division Two (East)

Burghmuir v Newburgh Thistle at Strathburn Park, Inverurie –G Nelson
Cammachmore v Theologians at Newtonhill – D Fleming
Glentanar Reflex v AC Mill Inn at Hazlehead – K Taylor
Great Northern Athletic v Auchnagatt Barons at Jamieson Park –M Smith
Highland Hotel v Banchory Amateurs at Inverdee – G Robertson
JS XI v Monymusk at Hazlehead – C McKay
Trophies International v Ellon Thistle at Beach Park, Balmedie – B D’Arcy

1st Touch Football Division Three

Bridge of Don v Kaiser Dons at Westfield Park – A Cook
Continental v Byron at Webster Park – A Barry
FC Polska v Grammar FPs at Inverdee – S Taylor
Granite City v Bankhead at Potterton – A MacLean
Huntly Amateurs v ARI Thistle at Huntly – B Fowlie
Summerhill v BSFC at Sheddocksley – Derek Mitchell
Torry Select v Postal ALC at Inverdee – D Folganon

All kick-offs 6.45pm